Slevový kupón Albatros Media na -25% a dopravu zdarma

Slevový kód Platí do N/A
Jakékoliv knihy si vyberete, vše v online knihkupectví Albatros Media...Více

Jakékoliv knihy si vyberete, vše v online knihkupectví Albatros Media zakoupíte se slevovým kódem o 25% levněji Méně

Ukončené slevové kupony Albatros Media

Sleva 25 % + POŠTOVNÉ ZDARMA + DÁREK kniha zdarma

Slevový kód Platnost skončila
Sleva 25 % + POŠTOVNÉ ZDARMA + DÁREK kniha zdarma...Více

Sleva 25 % + POŠTOVNÉ ZDARMA + DÁREK kniha zdarma platí jen na www.albatrosmedia.cz. Zadejte slevový kód ONADNES18 do objednávky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami a akčními nabídkami. Méně

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami samostatných nakladatelství Albatros, B4U Publishing, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Egmont, Fragment, Management Press, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů – knih, e-knih a audioknih.

 

Navazujeme na společnost ALBATROS nakladatelství a.s., jejímž jsme právním nástupcem a která na českém knižním trhu od svého vzniku v roce 1949 (do roku 1969 pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy) vydala více než 10 tisíc titulů v celkovém nákladu přesahujícím 350 milionů výtisků. V roce 1964 jsme byli jedním ze 7 světových zakladatelů veletrhu dětské knihy v italské Bologni. Naše tituly vydáváme a nabízíme pod vlastními značkami v České republice a na Slovensku, ve spolupráci s našimi lokálními partnery však vyrábíme též řadu titulů v polštině, maďarštině, finštině, dánštině, holandštině, estonštině, chorvatštině, slovinštině i dalších především evropských jazycích.