Ukončené slevové kupony Conrad

Conrad slevový kód -12 %

Slevový kód Platnost skončila
12% slevu můžete mít až do páteční půlnoci na nákup...Více

12% slevu můžete mít až do páteční půlnoci na nákup na Conrad.cz, stačí zadat v objednávce v košíku tento slevový kupon. Méně

O firmě Conrad

Conrad je jedna z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě. Jde o rodinnou firmu, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku. Více než 90 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.

Conrad – svět plný nápadů

Nezáleží na tom, jestli jste profík, jestli jste blázen do techniky nebo hobík, jestli jste vývojář nebo velkoobchodní zákazník, protože když přijde na elektroniku a techniku, tak Conrad má pro všechny plno nápadů a zajímavých řešení.

Conrad nabízí mnoho produktů, které usnadňují a zpříjemňují náš každodenní život. Conrad neustále vyvíjí nové produkty a snaží se být inspirativní pro kohokoliv, kdo se zabývá elektronikou a technikou, a to jak profesionálně, tak amatérsky.

Conrad Electronic Česká republika

Společnost Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. vznikla 19. 12. 2007 a nejprve se zaměřovala výhradně na velkoobchodní zákazníky, od roku 2009 i na maloobchodní.

Naše současné produktové portfolio činí přibližně 700 000 typů produktů celosvětově. V České republice nabízíme prozatím více než 140 000 typů produktů a každým týdnem přidáváme desítky novinek. Sortiment se skládá z produktů zahrnující globální značky jako Microsoft, Philips, Samsung, Bosh, Garmin, SanDisk, Canon, LG, Osram a mnoho dalších. Conrad je ale taky známý díky svým vlastním značkám jako jsou VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, MODELCRAFT, Reely, Conrad Energy, C-Control, renkforce, eurochron, speaka nebo Mc Crypt.