Ukončené slevové kupony Ebola hosting

Ebola webhosting sleva 33 %

Slevový kód Platnost skončila
Hosting Ebola slevový kupon na 33% slevu na celou objednávku....Více

Hosting Ebola slevový kupon na 33% slevu na celou objednávku. Sleva je platná na aktuálně nabízené tarify webhostingu, slevový kód zadejte ve 3.kroku objednávky. Méně

Instalace aplikací na kliknutí

Vaše oblíbené aplikace jako je WordPress, Joomla, Prestashop a desítky dalších nainstalujete na kliknutí bez dalších odborných znalostí. Ušetříte spoustu času, ani kávu si nestihnete vypít.

Automatické zálohování

Vaše data denně zálohujeme a zálohy uchováváme s historií 7 dnů. K zálohám máte přístup kdykoliv i bez naší asistence a za obnovení dat tak nemusíte platit další poplatky.

Grafické statistiky přístupů

Přehledně v grafech a tabulkách zjistíte kdo navštěvuje Vaše stránky, v kterých hodinách, dnech, z jakého počítače a spoustu dalších informací.

Přepínatelné verze PHP

Verze PHP si snadno přepnete v administraci. Bez přesouvání na jiný server a dalších složitých migrací. Kliknete a do hodiny stránky běží na jiné verzi PHP. Aktuálně nabízíme verze PHP 5.2, 5.3, 5.4 a 5.5.

GIT repozitáře včetně deploye

Vývojáři ocení možnost zřízení libovolného množství repozitářů GIT. Systém je natolik propracován, že vystavení repozitáře na stránky (deploy) je na kliknutí v administraci.

Rozbalení souborů na FTP

Konec časově náročnému uploadu množství souborů na FTP. Na FTP nahrajete zazipovaný soubor a na kliknutí ve webftp manažeru snadno rozbalíte. Velká úspora času.