Ukončené slevové kupony Euronics

100 Kč slevový kupon Euronics

Slevový kód Platnost skončila
Nakupte v eshopu Euronics alespoň za 1000 Kč, zadejte kód...Více

Nakupte v eshopu Euronics alespoň za 1000 Kč, zadejte kód kuponu a získáte slevu 100 Kč. Méně

Euronics slevový kupon 200 Kč

Slevový kód Platnost skončila
200 Kč slevový kód do Euronics uplatníte pří nákupu nad...Více

200 Kč slevový kód do Euronics uplatníte pří nákupu nad 2500 Kč. Méně

Euronics sleva 500 Kč

Slevový kód Platnost skončila
Euronics slevový kupon platný při nákupu nad 6000 Kč vám...Více

Euronics slevový kupon platný při nákupu nad 6000 Kč vám ušetří na Euronics.cz 500 Kč. Méně

Euronics sleva 1000 Kč

Slevový kód Platnost skončila
Euronics slevový kupon na 1000 Kč při nákupu nad 12...Více

Euronics slevový kupon na 1000 Kč při nákupu nad 12 000 Kč využijete na nákup elektroniky na Euronics.cz Méně

Euronics sleva 10 %

Akce Platnost skončila
Ve všech kategoriích eshopu Euronics nakoupíte jen v neděli večer...Více

Ve všech kategoriích eshopu Euronics nakoupíte jen v neděli večer a v pondělí večer se slevou 10 %. 10% sleva v Euronicsu platí na vše s výjimkou kategorie IT, mobilních telefonů a televizorů, kde je sleva 3 %. Akce platí vždy od 20:00 do 8:00 ráno, sleva bude automaticky odečtena v košíku. Méně

Akce
100% Funkční

EURONICS ČR, a.s. je členem největší evropské sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů EURONICS INTERNATIONAL. Jedná se o síť elektroprodejen, jejímž spoluzakladatelem a hlavním akcionářem na území České republiky je společnost HP TRONIC Zlín, spol. s. r. o. Obchodujeme více než 60 světových značek elektrospotřebičů. Sdružujeme více než 120 kamenných obchodů a disponujeme 3 vlastními sklady, autodopravou, internetovým obchodem a spoustou kvalitních služeb, které našim zákazníkům usnadní nákup. Jednou z nich je například Osobní odběr expres na 100 prodejnách po celé České republice. Nově pořízené výrobky zase můžete snadno ochránit prodlouženou zárukou, pojistit proti nahodilému poškození nebo si zajistíte záruku okamžité výměny zboží.

Nabízíme vám spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malých i velkých spotřebičů do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Široký sortiment výrobků zahrnuje chytré technologie, ekologické a také úsporné produkty. Je jen na vás, zda navštívíte jednu z našich 120 prodejen nebo pořídíte zboží online na eshopu. EURONICS máte vždy nablízku.

Díky tomu, že jsou prodejny EURONICS součástí největšího uskupení elektroprodejců v Evropě, můžete očekávat vskutku spolehlivý nákup prvotřídního zboží. Kromě toho dostanete perfektní servis. Mimořádně vstřícný a samozřejmě vyškolený personál vám na všech prodejnách odborně poradí a pomůže s výběrem jakéhokoliv spotřebiče do vaší domácnosti. Přijďte si vybrat, postaráme se o vás a dostanete vždy něco navíc.

Staňte se zákazníky EURONICS a budeme o vás pečovat. Pro své zákazníky pravidelně připravujeme aktuální nabídky elektra s exkluzivními cenami v podobě akčních letáků. A potřebujete-li poradit, načerpat inspiraci při výběru nových spotřebičů nebo si jen chcete odpočinout čtením zajímavostí z elektroniky, můžete si u nás vyzvednout čtivý a moderní časopis Inspirace. Ten vydáváme zdarma a pravidelně jej distribuujeme na naše prodejny. Dozvíte se v něm novinky, vychytávky, tipy i rady, jak uspořit.