Ukončené slevové kupony Muziker

Muziker sleva 5 %

Slevový kód Platnost skončila
Slevový kupon Muziker na celou objednávku vám ušetří 5 %...Více

Slevový kupon Muziker na celou objednávku vám ušetří 5 % ceny. Tuto slevu nelze využít na b-stock, akční produkty a sety. Méně

GIMME5 Získat kód
100% Funkční

Muziker slevový kód -150 Kč

Slevový kód Platnost skončila
Jen dnes ušetříte 150 Kč při objednávce nad 3000 Kč...Více

Jen dnes ušetříte 150 Kč při objednávce nad 3000 Kč v obchodu Muziker pokud použijete tento slevový kód. Méně

Srdečně vás vítáme v největším obchodě pro muzikanty ve střední Evropě. Pokud uvažujete, že si uděláte radost a začnete hrát na hudební nástroj, nebo již máte zkušenosti a chcete se zdokonalit, či dokonce patříte mezi ty šťastnější, kteří se hraním na hudební nástroj živí, v Muzikeru najdete vše, co potřebujete. Kytary, baskytary, klávesové hudební nástroje, bicí akustické, i elektronické, DJ-techniku, výbavu na pódium, i do domácího nahrávacího studia, smyčce, dechy a příslušenství pro jakýkoliv hudební nástroj.

Vybírat si můžete z cca 30 000 produktů od více než 320 světových a prémiových značek. Na všechny hudební nástroje a zvukovou techniku se v MUZIKERu vztahuje 3-letá záruka a 30-denní garance na možnost vrátit zboží bez udání důvodu.

Odkud je MUZIKER?

Muziker má kořeny na Slovensku. Svou historii píše od roku 1995. Tehdy malá firmička se jménem Music Planet otevřela jednu malou prodejnu hudebních nástrojů v širším centru Bratislavy. V roce 2003 se značka Music Planet přejmenovala na „Muziker“ a začalo se uvažovat o prvním internetovém obchodě s hudebními nástroji na Slovensku. Dnes Muziker provozuje moderní internetový obchod v mnoha zemích EU a síť velkých kamenných prodejen v nejznámějších nákupních centrech v Čechách a na Slovensku.

Kdo je MUZIKER?

Personál MUZIKERu tvoří převážně muzikanti s bohatými zkušenostmi vždy připraveni ochotně poradit a odpovědět na jakoukoli otázku. Výsadou profesionálů jsou dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti. Kravaty a obleky byste v MUZIKERu hledali marně. Muzikanti jsou hravá a silná komunita, o čemž svědčí i profil Muziker na Facebooku, který sledují tisíce fanoušků. Přidejte se k nám a užijte si množství soutěží o ceny ze světa hudebních nástrojů, plno informací o novinkách, či návody, jak si správně vybrat a poradit se s problémy, které bohužel neobcházejí ani hudební nástroje a zvukovou techniku.