Ukončené slevové kupony OK Móda

OK moda slevový kupon -20 %

Slevový kód Platnost skončila
Slevový kupon do obchodu OK Móda uplatníte na všechno zboží...Více

Slevový kupon do obchodu OK Móda uplatníte na všechno zboží značek Alpine Pro, Kilpi, Rafiki, Dakine, Relax a Oriocx. Pokud využijete v košíku tento slevový kód, ušetříte 20 % ceny na oblečení těchto značek. Méně

OK20 Získat kód
91% Funkční

Internetový obchod OK-MÓDA.CZ

Internetový obchod OK-MÓDA.CZ se za dobu svého trvání stal oblíbeným a vyhledávaným obchodem se sportovním oblečením.
Jeho vznik se datuje již od počátku roku 2007, kdy vznikl jeho předchůdce ALPINE-SHOP.CZ. V roce 2014 se oba internetové obchody spojily a vznikl tak silný protivník všem konkurenčním internetovým obchodům. Nezůstal jen u sportovního oblečení – původně pouze značky Alpine Pro, ale rozšířil svou nabídku i o ostatní značky, o které je na trhu zájem. Ať je to již značka Envy, Kilpi, Northfinder, Litex, Loap, Gina, Dakine, Faraon….
OK-MÓDA se snaží nabízet svým zákazníkům to nejlepší zboží za přijatelné ceny a co zejména zákazníci ocení, je dokonalý zákaznický servis. Nestane se Vám, že byste nebyli informováni o stavu Vaší zakázky (snad jen v případě, že zadáte špatný e-mail nebo telefonní číslo). Operátoři se snaží zákazníkům vyhovět ve všech jejich požadavcích a dotazech, aby byli co nejvíce spokojeni.