Rozbaleno.cz sleva 15 % na vše

Slevový kód Platí do 21.10.2018
Rozbaleno.cz to jsou kvalitní spotřebiče, PC, mobily, stylové oblečení, hračky, vše...Více

Rozbaleno.cz to jsou kvalitní spotřebiče, PC, mobily, stylové oblečení, hračky, vše pro dům, byt a zahradu spousta dalšího za bezkonkurenčně nejvýhodnější ceny pro všechny, kteří preferují cenu před obalem. Dnes navíc s 15% slevou na kompletní sortiment Rozbaleno.cz, stačí využít slevový kód! Méně

CZ181V Získat kód
100% Funkční

Ukončené slevové kupony Rozbaleno

15% slevový kód Rozbaleno.cz

Slevový kód Platnost skončila
Nakupujte chytře na Rozbaleno.cz. Vybírat můžete ze širokého sortimentu zboží,...Více

Nakupujte chytře na Rozbaleno.cz. Vybírat můžete ze širokého sortimentu zboží, a to vždy za nejvýhodnější ceny na internetu. Navíc s garancí 2leté záruky i na rozbalené zboží. Méně

CZ181H Získat kód
100% Funkční

20% sleva na e-shop Rozbaleno.cz

Slevový kód Platnost skončila
V obchodu Rozbaleno.cz zaplatíte za libovolné zboží o 20 %...Více

V obchodu Rozbaleno.cz zaplatíte za libovolné zboží o 20 % méně pokud použijete k nákupu náš slevový kód. Méně

CZ171U Získat kód
100% Funkční

Specializujeme se především na prodej rozbaleného zboží a zboží z nadbytečných zásob oficiálních distributorů.
Rozbalené zboží je nové zboží s plnou zárukou, jehož obal vykazuje známky poškození. To je většinou způsobeno rozbalením, při manipulaci ve skladu nebo přepravě. V naší nabídce dále naleznete:

Nové zboží v původním a nepoškozeném obalu – Jedná se o výprodej skladových zásob oficiálního distributora. Reálné fotografie ze skladu uvádíme pouze pro ilustraci. Při objednání obdržíte nové a originálně zabalené zboží.

Předváděcí model – zboží, které bylo užíváno pro prezentaci na prodejnách, veletrzích a výstavách. Může být lehce použité, nekompletní, bez originálního obalu, ale nepoškozené. Takové zboží je u nás prodáváno se zárukou 12 měsíců.

Servisované zboží bylo vráceno či reklamováno zákazníkem, bývá po servisní opravě a je nyní plně funkční. Poskytovaná záruka je 12 měsíců.

Jako poškozené zboží označujeme to zboží, které bylo poničeno při manipulaci ve skladu nebo cestou k zákazníkovi, případně zákazníkem samotným. Takové zboží může vykazovat známky optického či funkčního poškození, a to v různém rozsahu. V detailu stavu zboží je veškeré poškození vždy řádně popsáno. Poskytovaná záruka na poškozené zboží je 12 měsíců.