Ukončené slevové kupony Rozbaleno

Rozbaleno.cz sleva 15 % na vše

Slevový kód Platnost skončila
Rozbaleno.cz to jsou kvalitní spotřebiče, PC, mobily, stylové oblečení, hračky, vše...Více

Rozbaleno.cz to jsou kvalitní spotřebiče, PC, mobily, stylové oblečení, hračky, vše pro dům, byt a zahradu spousta dalšího za bezkonkurenčně nejvýhodnější ceny pro všechny, kteří preferují cenu před obalem. Dnes navíc s 15% slevou na kompletní sortiment Rozbaleno.cz, stačí využít slevový kód! Méně

CZ181V Získat kód
100% Funkční

15% slevový kód Rozbaleno.cz

Slevový kód Platnost skončila
Nakupujte chytře na Rozbaleno.cz. Vybírat můžete ze širokého sortimentu zboží,...Více

Nakupujte chytře na Rozbaleno.cz. Vybírat můžete ze širokého sortimentu zboží, a to vždy za nejvýhodnější ceny na internetu. Navíc s garancí 2leté záruky i na rozbalené zboží. Méně

CZ181H Získat kód
100% Funkční

20% sleva na e-shop Rozbaleno.cz

Slevový kód Platnost skončila
V obchodu Rozbaleno.cz zaplatíte za libovolné zboží o 20 %...Více

V obchodu Rozbaleno.cz zaplatíte za libovolné zboží o 20 % méně pokud použijete k nákupu náš slevový kód. Méně

CZ171U Získat kód
100% Funkční

Specializujeme se především na prodej rozbaleného zboží a zboží z nadbytečných zásob oficiálních distributorů.
Rozbalené zboží je nové zboží s plnou zárukou, jehož obal vykazuje známky poškození. To je většinou způsobeno rozbalením, při manipulaci ve skladu nebo přepravě. V naší nabídce dále naleznete:

Nové zboží v původním a nepoškozeném obalu – Jedná se o výprodej skladových zásob oficiálního distributora. Reálné fotografie ze skladu uvádíme pouze pro ilustraci. Při objednání obdržíte nové a originálně zabalené zboží.

Předváděcí model – zboží, které bylo užíváno pro prezentaci na prodejnách, veletrzích a výstavách. Může být lehce použité, nekompletní, bez originálního obalu, ale nepoškozené. Takové zboží je u nás prodáváno se zárukou 12 měsíců.

Servisované zboží bylo vráceno či reklamováno zákazníkem, bývá po servisní opravě a je nyní plně funkční. Poskytovaná záruka je 12 měsíců.

Jako poškozené zboží označujeme to zboží, které bylo poničeno při manipulaci ve skladu nebo cestou k zákazníkovi, případně zákazníkem samotným. Takové zboží může vykazovat známky optického či funkčního poškození, a to v různém rozsahu. V detailu stavu zboží je veškeré poškození vždy řádně popsáno. Poskytovaná záruka na poškozené zboží je 12 měsíců.